پ. شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۸

معرفی شارژر بی سیم Duo سامسونگ

۱ min read

اخبار گجت تاچ نت  – بر اساس آخرین شایعات، ظاهرا دو محصول آینده کره ای ها به وسیله شارژر بی سیم Duo سامسونگ به طور همزمان شارژ می شوند.

سامسونگ رسما اعلام کرده است که قصد دارد تازه‌ترین پرچمدار خود را به نام Galaxy Note 9 در تاریخ 9 اوت (18 مرداد) و در خلال برگزاری رویداد آنپکد نیویورک معرفی کند اما هنوز درباره ساعت هوشمند بعدی خود که احتمالا Galaxy Watch نام دارد و به همراه فبلت مذکور معرفی می‌شود اظهار نظر نکرده است.

شارژر بی سیم Duo سامسونگ
شارژر بی سیم Duo سامسونگ

علاوه بر این دو محصول هوشمند تازه به نظر می‌رسد که سامسونگ همچنین قصد دارد از یک محصول جالب توجه دیگر هم به نامWireless Charger Dou  ( شارژر بی سیم Duo سامسونگ ) پرده بردارد. این پد شارژ برخلاف سایر محصولات مشابه اما قبلی از این سازنده قادر است هر دو دستگاه ساعت هوشمند و فبلت پرچمدار به صورت هم‌زمان شارژ کند. همچنین با توجه به اطلاعاتی که روی جعبه درج شده است می‌توان دو گوشی هوشمند سازگار با هم را به کمک این شارژر بی سیم به‌طور هم‌زمان شارژ کرد.

Wireless Charger Duo – شارژر بی سیم Duo سامسونگ با قابلیت شارژ سریع دوگانه تولید شده و شایعه شده است که 55 پوند قیمت دارد. در حال حاضر جزئیات دیگری درباره آن در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد این دستگاه همان محصولی باشد که پیش‌تر برخی مشخصات آن در اسناد FCC مشاهده شده بودند. Wieless Charger Dou با شناسه EP-N6100 در این اسناد منسوب به Galaxy Note 9 دیده شده بود و به نظر می‌رسد توان آن 255 وات باشد. بی شک اطلاعات بیشتری درباره این محصول در هفته‌های آینده منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *