چ. تیر ۱۲ام, ۱۳۹۸

اخبار فناوری اطلاعات

اخبار فناوری اطلاعات ، اخبار خودرو ، اخبار موبایل ، اخبار گجت

اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات و ارتباطات،جدیدترین اخبار تکنولوژی، تلفنهای هوشمند، تبلتها، قطعات کامپیوتر، پردازنده ها، گرافیک، اپلیکیشنها و بازیها ،جدیدترین اخبار تکنولوژی آی تی خودرو رباتیک و گجت ها

گجت یا ابزارک (Gadgets) به وسایل و تجهیزات کوچک و تازه‌ اختراعی گفته می‌شود که در آنها فناوری نویی بکار رفته باشد. این جذاب ها ! گاهی می توانند بسیار گرانقیمت باشند. کار با آنها لذت بخش است و خیلی جالب به نظر می رسد. ابزارک ها می توانند کارهای مختلف را برای ما آسانتر کنند. در واقع ابزارک ها وسیله هایی ابتکاری، خلاقانه و جدید هستند و از فناوری های نو بهره می برند.
اطلاع از آخرین اخبار دنیای موبایل و تکنولوژی به همراه قیمت روز، بررسی تخصصی و مقایسه ای جدیدترین گوشی ها ، معرفی و دانلود اپلیکیشن های کاربردی | تاچ نت
جدیدترین خودرو ها و اخبار حوزه آن، ماشین های بروز و آشنایی با خودروها و آخرین اخبار حوزه خودرو و  اتومبیل های جالب
شبکه اجتماعی چیست ؟ شبکه اجتماعی ساختاری اجتماعی است | آشنایی با شبکه  اجتماعی ، اهمیت آن و استراتژی شبکه های اجتماعی جدید | یک شبکه‌ی اجتماعی یک ساختار اجتماعی است که از گروه‌هایی که عموما فردی یا سازمانی هستند تشکیل شده است که توسط یک یا چند نوع از وابستگی‌ها به هم متصل‌اند.
مروری بر مهم ترین اتفاقات دنیای تکنولوژی – آخرین اخبار گجتی و فناوری های روز دنیا – آخرین و جدیدترین اخبار فناوری
اخبار تکنولوژی، تحلیل‌های فناوری اطلاعات، گزارش‌های لحظه‌ای از رویدادها، پادکست، برنامه ویدئویی، معرفی اپلیکیشن و کتاب و هرآنچه در زمینه تکنولوژی مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *