د. تیر ۱۰ام, ۱۳۹۸

تعداد دفعات دانلود مرورگر مایکروسافت اج از مرز 5 میلیون در اندروید عبور کرد

۱ min read
تعداد دفعات دانلود مرورگر مایکروسافت اج از مرز 5 میلیون در اندروید عبور کرد
5 (100%) 2 vote[s]

محبوبیت مرورگر مایکروسافت اج در میان کاربران اندرویدی روز به روز در حال افزایش بوده و با عبور تعداد دانلود آن از مرز 5 میلیون، حالا رکوردی جدید را از خود به جا گذاشته است.

مایکروسافت اج
مایکروسافت اج

دسامبر 2017 بود که مدیران اعلام کردند نسخه اندرویدی مرورگر مایکروسافت اج ، 1 میلیون بار از طریق گوگل پلی دانلود شده است. حالا تنها شش ماه از انتشار این خبر می‌گذرد که منابع مختلف از دانلود بیش از 5 میلیون بار این اپلیکیشن خبر داده‌اند. اگر تعداد کاربران Microsoft Edge با همین روند افزایش پیدا کند، احتمالا تا پایان سال باید شاهد رسیدن این رقم به عدد 10 میلیون باشیم.

برای آن دسته از کاربرانی که با Edge آشنا نیستند، مایکروسافت تلاش دارد با ارائه این اپلیکیشن، تجربه‌ای از وب‌گردی پیوسته را برای کاربران ویندوز 10 فراهم کند. البته این تنها قابلیت برجستهاج نیست و کاربران از ویژگی‌های متنوعی همچون QR Code Reader ،Voice Searchh و حالت InPrivatee که به کاربران اجازه می‌دهد محتوا را به صورت ناشناس مشاهده کنند و مرورگر هم هیچ تاریخچه‌ای را ثبت نخواهد کرد، برخوردار خواهند شد. علاقه‌مندان می‌توانند از این لینک نسخه اندرویدی اج را دانلود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *