شبکه اجتماعی

در شبکه اجتماعی وایبر می توانید گروه های 1 میلیارد نفری بسازید !

در شبکه اجتماعی وایبر می توانید گروه های 1 میلیارد نفری بسازید !
5 (100%) 4 votes

آخرین اخبار شبکه های اجتماعی تاچ نت – یکی از پیام رسان هایی که پیش از ورود تلگرام محبوبیت بالایی داشت، پیام رسان و شبکه اجتماعی وایبر بود و تعداد کاربران آن در کشورهای مختلف بسیار بالا بود ولی پس از فیلتر شدن این پیام رسان در کشورمان و ورود همزمان تلگرام به عرصه ی پیام رسان ها، کاربران وایبر به این پیام رسان روی آوردند و دیگر وایبر از دور خارج شد. اکنون گویا مدیران آن تصمیم دارند تا قابلیت های جدیدی را ارائه نمایند و از این طریق بتوانند افراد حاضر در فضای مجازی را دوباره به سمت خود بکشند.

پیام رسان و شبکه اجتماعی وایبر

شبکه اجتماعی وایبر
شبکه اجتماعی وایبر

اکنون وایبر قابلیت جدیدی را معرفی نموده است که به عنوان اولین پیام رسان در دنیا، از گروه های 1 میلیارد نفری هم پشتیبانی می نماید. این گروه ها Viber Communities نام گرفته و در اصل محدودیتی برای جذب اعضا ندارند و فقط تنها عامل محدودکننده در آن ها، تعداد تمامی کاربران می باشد که در هم اکنون به 1 میلیارد نفر در وایبر رسیده است. البته لازم به ذکر است که هم اکنون نیز گروه هایی که در پیام رسان های مختلف دارای بیش از 100 عضو فعال می باشند، خیلی شلوغ و غیر قابل کنترل هستند و در صورتی که قابلیتی به نام Reply در پیام رسان ها وجود نداشت، برقراری ارتباط در این گروه ها واقعا امکان پذیر نمی شد. به همین دلیل معلوم نیست که قابلیت جدید وایبر تا چه میزان کاربردی خواهد بود.

موضوع بعدی اینجاست که امکان ایجاد گروه های وایبری برای تمامی کاربران وجود دارد و در این مورد محدودیتی وجود ندارد. بر اساس گفته های تیم توسعه، قابلیت جدید خصوصاً برای تمامی طرفداران تیم های ورزشی و تشکل های گردشگری کاربرد دارد و در آینده نیز  با افزوده شدن امکان برقراری تراکنش الکترونیکی، قابلیت کسب درآمد را برای تمامی اعضای گروه ها فراهم خواهد نمود.

اسماعیل رزم آرا
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *