د. تیر ۱۰ام, ۱۳۹۸

گجت بسیار کوچک و هوشمند رهگیری اشیاء از طریق موبایل های هوشمند

۱ min read
گجت بسیار کوچک و هوشمند رهگیری اشیاء از طریق موبایل های هوشمند
5 (100%) 1 vote[s]

رهگیری اشیاء - trackr

گجتی برای رهگیری اشیاء گم شده . آیا تا به حال شده که ماشین شما به سرقت رفته باشد؟ آیا شده فراموش کرده باشید ماشین خود را کجا پارک کرده اید؟ مطمئننا اگر این اتفاقات برای خود نیافتاده باشد برای یکی از دوستان و یا آشنایان ما اتفاق افتاده است.

اولین کاری شما میکنید مطمئننا گشتن در حوالی خانه و یا محلی است که ماشین خود را پارک نموده اید و در صورت نیافتن آن با پلیس تماس خواهید گرفت و وارد پروسه طاقت فرسایی خواهید شد ….

رهگیری اشیاءمطمئننا به ذهن شما نیز رسیده است که برای رهگیری اشیاء استفاده از GPS بهترین گزینه باشد اما آیا به هزینه بالای GPS نیز فکر کرده اید ؟ علاوه بر این شما باید سالانه مبلغی به عنوان شارژ به شرکت خدمات دهنده نیز پرداخت کنید!

به تارگی شرکت TrackR ازگجت بسیار کاربردی و مهمی رونمایی کرده است که علاوه بر استفاده از آن در اتومبیل از آن میتوان در سایر موارد نظیر حیوانات خانگی، دوچرخه و هر وسیله قابل حمل و جابه جا شونده ای استفاده کرد. این گجت به اندازه یک سکه بوده و حجم بسیار کمی را اشغال میکند.

این گجت علاوه بر موارد و کاربرد هایی که به آن اشاره شد موارد استفاده فراوان دیگری نیز دارد که اگر از آن استفاده نمایید مطمئننا به آنها پی خواهید برد. به عنوان مثال اگر شما تلفن همراه خود را مکانی گذاشته و به یاد نمی آورید با زدن دکمه روی گجت می توانید به راحتی آلارم گوشی را حتی در حالت بی صدا فعال کنید تا بتوانید مکان آن را بیابید.

علاوه بر این شرکت TrackR سازنده گجت با تهیه نرم افزار برای دو سیستم عامل اندروید و IOS تلاش میکند تا بتواند با سهم بیشتری از بازار را با پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف کسب نمایید.

 

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”350″]Diameter: 31mm (1.22 in)
Thickness: 3.5mm
Battery Life: Up to 1 year
Battery Type: User replaceable CR1620
battery that lasts up to 1 year depending on usage.
Device Ringer Volume: Up to 92dB
Connectivity: Bluetooth 4.0 (Bluetooth Low
Energy) Device Compatibility:
Devices with iOS 8 & up
Android 4.4 & Later with Bluetooth Low Energy
Works World Wide
[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *