د. تیر ۱۰ام, ۱۳۹۸

مشاهده کاربران آنلاین اینستاگرام

۱ min read
مشاهده کاربران آنلاین اینستاگرام
5 (100%) 3 vote[s]

اخبار فناوری تاچ نت – شرکت فیس بوک با خرید نرم افزار اینستاگرام آن را متحول کرده است. کمپانی فیسبوک گویا این بار قصد دارد قدرت بسیار زیادی را به اینستاگرام ببخشد! تاکنون این کمپانی قابلیت های بسیاری را برای این شبکه اجتماعی فراهم نموده است و بسیاری از کاربران اینستاگرام تاکنون با انبوهی از امکانات روبرو شده اند. به طوریکه هر روز در لیست پروزرسانی های اپ استور یا گوگل پلی نام اینستاگرام مشهود بود. اکنون فیسبوک از یک قابلیت دیگر در اینستاگرام رونمایی به عمل آورده است و آن هم قابلیت نمایش کاربران آنلاین اینستاگرام می باشد.

قابلیت هایی که تاکنون به اینستاگرام افزوده شده است:

  • تلویزیون اینستاگرام IGTV
  • ارائه ی دسته بندی برای بخش Search
  • افزودن هشتگ به بیو اینستاگرام
  • افکت های متنوع برای بخش استوری
  • امکان پرسش سوال در استوری
  • تماس تصویری
  • ساخت اکانت کاری

مشاهده کاربران آنلاین اینستاگرام

در این قابلیت برای تمامی دوستانی که دنبال می‌ کنید و همچنین افرادی که در دایرکت با آن‌ ها به گفتگو پرداخته‌ اید، در زیر تصویر پروفایل آن ها یک آیکن چراغ قرار گرفته که در زمان آنلاین بودن آن ها به رنگ سبز در می‌ آید. البته این قابلیت شباهت بسیار زیادی به قابلیت سایر اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسان دارد، شما می‌ توانید آنلاین بودن خود را از سایر افراد مخفی کنید. برای انجام این کار باید وارد بخش تنظیمات اینستاگرام شده و Activity Status را غیر فعال نمایید.

کاربران آنلاین اینستاگرام
کاربران آنلاین اینستاگرام

اساسا اینستاگرام با ارائه ی این ویژگی دو هدف خاص را دنبال می کنید؛ یکی اینکه میزان ارتباط میان کاربران از طریق دایرکت اینستاگرام افزایش یابد و جایگزینی برای پیام رسان ها گردد و همچنین میزان گفتگوهای آنلاین و لحظه ای از این طریق افزایش یابد. اگر شما هنوز این قابلیت را در اینستاگرام خود مشاهده نمی کنید، باید بگوییم که این قابلیت به صورت تدریجی منتشر می شود و باید یکی دو روزی صبر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *