پ. شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۸

تا دو ماه آینده عینک واقعیت افزوده هواوی منتشر می شود

۱ min read

اخبار فناوری اطلاعات تاچ نت – در مصاحبه ای که مدیر اجرایی شرکت هواوی، ریچارد یو با شبکه CNBC آمریکا داشته،خبر داده است که عینک واقعیت افزوده ای را تولید خواهد کرد. همچنین مدیر اجرایی هواوی گفت که عینک های ویژه این شرکت در یک یا دو ماه آینده مجهز به قابلیت های واقعیت افزوده معرفی خواهد شد.

عینک واقعیت افزوده هواوی
عینک واقعیت افزوده هواوی

ظاهرا هواوی قصد دارد به حوزه های دیگری هم وارد شود که تولید عینک واقعیت افزوده نام دارد.در همین راستا مدیر اجرایی هواوی در مصاحبه خود با شبکه CNBC آمریکا اعلام کرده است که این شرکت در حال تولید عینک واقعیت افزوده می باشد.او گفت که عینک های ویژه ای شرکت در یک یا دو ماه آینده با قابلیت واقعیت افزوده رونمایی خواهند شد.

ریچارد یو در این مصاحبه گفت که سطح بالاتری از تجربه های مشابه پیشین توسط عینک های واقعیت افزوده هواوی ارائه می شود.با در نظر گرفتن این موضوع که عینک هوشمند در گروه ابزار پوشیدنی می باشد، میتواند با طراحی مناسب،شرایط بسیار مناسب به منظور برخورداری از تجربه واقعی AR را برای کاربران به ارمغان آورد.

ریچارد یو گفته است که با این تجربه جدید واقعیت افوزده میتوانید عینکی را داشته باشید که میتواند سطح بسیار وسیع تری از ویژگی های واقعیت افزوده را در تعامل مستقیم با گوشی هوشمند ارائه کند.در ابتدا امکان دارد این تصور را کنید که این سیستم واقعیت افزوده،مشابه محصولات قبلی می باشد اما درصورتیکه با سیستم جدید ما کار کنید،تفاوت،کاربرد و گستردگی بسیار بیشتر آن را متوجه خواهید شد.

مدیرعامل هواوی به نکته بسیار مهمی اشاره کرد و گفت که طبق آن باید گفت برنامه های هواوی در جهتی اند که موجب گسترش بیش از پیش فناوری واقعیت افزوده در گوشی های هوشمند می شوند و دامنه کار با واقعیت افزوده را با افزودن ابزارهای بیشتر در زمینه پوشیدنی که شامل عینک واقعیت افزوده است،گسترده تر از قبل کنند.

او بر این باور است که بحث تجاری سازی محصولاتی که در این حزوه قرار دارند،در یک تا دو سال آینده بسیار وسیع تر می شود و تجربه کاربری که ارائه می شود،با رشد هر چه بیشتر این صنعت،بهتر و مفید تر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *