د. تیر ۱۰ام, ۱۳۹۸

دانلود از یوتیوب با استفاده سایت و نرم افزار تلگرام

۱ min read
دانلود از یوتیوب با استفاده سایت و نرم افزار تلگرام
4.8 (96.67%) 6 vote[s]

یوتیوب فوق‌العاده است دانلود از یوتیوب فوق العاده تر ! جدا از جنبه سرگرمی و تفریحی که دارد، می‌توان استفاده آموزشی بسیاری از این شبکه اجتماعی برد. میلیون‌ها ویدیوی آموزشی عالی، در هر زمینه‌ای در یوتیوب وجود دارد.

دانلود از یوتیوب
دانلود از یوتیوب

یوتیوب شبکه اجتماعی بزرگ انتشار ویدئو است با عضو شدن در یوتیوب میتوانید ویدئو های خود را به اشتراک بگذارید و همچنین ویدئو های افراد دیگر را ببینید و کامنت بزنید.

یکی از مشکلات و دغدغه بزرگ کاربران یوتیوب عدم گزینه دانلود ویدئو هاست که افراد را زجر میدهد اما همیشه برای یک مسئله راه حلی وجود دارد.

متاسفانه در ایران مسئله فیلترینگ و سرعت پایین اینترنت،  مانع بهره بردن از این منبع عظیم شده است. شاید راه حل بهتر دانلود ویدیو و تماشای آن سر فرصت باشد. در این پست چند روش را برای شما آموزش می‌دهیم که بتوانید به آسانی ویدیوی موردنظر را دانلود کنید.

روش های معرفی شده دانلود از یوتیوب در مجله فناوری تاچ نت به صورت کاملا تست شده می باشد و با استفاده از دو روش که به شما معرفی می شود می توانید از یوتیوب دانلود کنید.

روش اول دانلود از یوتیوب :

یه صورت آنلاین بوده و نیازی به نصب هیچ گونه نرم افزار های جانبی نبوده و با استفاده از دو سایتی که به شما معرفی میکنیم می توانید به راحتی هرچه تمام تر ویدئو های مورد نظر خود را از یوتیوب دانلود کنید.

سایت دوم برای دانلود ویدئو از یوتیوب : ssyoutube.com

دانلود از یوتیوب
دانلود از یوتیوب

کافی است پیش از لینک هر ویدیو در یوتیوب عبارت ss را قرار داده و سپس کلید اینتر را فشار دهید. توجه داشته باشید این عبارت باید دقیقا پیش از Youtube در آدرس اینترنتی ویدیو قرار بگیرد. فرض کنید آدرس ویدیوی مورد علاقه شما http://youtube.com/watch?v=example است. پس برای دانلود از یوتیوب باید آدرس اینترنتی http://ssyoutube.com/watch?v=example را در مرورگر وارد کنید. در صفحه‌ای که در ادامه باز می‌شود چندین ابزار دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرند.

سایت دوم برای دانلود ویدئو از یوتیوب : pwnyoutube.com

کافی است پیش از لینک هر ویدیو در یوتیوب عبارت pwn را قرار داده و سپس کلید اینتر را فشار دهید. توجه داشته باشید این عبارت باید دقیقا پیش از Youtube در آدرس اینترنتی ویدیو قرار بگیرد. فرض کنید آدرس ویدیوی مورد علاقه شما http://youtube.com/watch?v=example است. پس برای دانلود از یوتیوب باید آدرس اینترنتی http://pwnyoutube.com/watch?v=example را در مرورگر وارد کنید. در صفحه‌ای که در ادامه باز می‌شود چندین ابزار دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرند.

روش دوم برای دانلود از یوتیوب استفاده نرم افزار شبکه اجتماعی تلگرام :

اگر روش های دیگر دانلود از یوتیوب جوابگوی نیاز شما نبود ما به شما پیشنهاد می شود از ربات YoutubeConvertBot در نرم افزار تلگرام استفاده کنید.

برای این کار لینک @YoutubeConvertBot در قسمت سرچ تلگرام تایپ کنید و سپس صفحه ربات نمایش داده شده را انتخاب کنید.

با ورود به صفحه چت ربات گزینه استارت را بزنید تا پیام خوش آمد و آغاز استفاده از ربات برایتان نمایش داده شود. سپس لینک ویدئویی که می خواهید دانلود شود را ارسال کنید، همانطور که می بینید از شما درخواست می شود فرمت مرود نظر را انتخاب کنید. پس از انتخاب فرمت مدنظرتان و دانلود فیلم پیام انجام موفقیت آمیز عملیات برایتان نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *