د. تیر ۱۰ام, ۱۳۹۸
بله؛ شبکه پیام رسان موبایل ایرانی
5 (100%) 1 vote[s]

بله یک شبکه پیام رسان موبایلی ایرانی است. شما می‌توانید از بله برای ارتباط غنی با دوستان خود استفاده کنید. به علاوه می‌توانید از محتوای کانالهای ایجاد شده بهره مند شوید. یکی از نقاط قوت بله سرعت بالای آن در ارسال و دریافت فایل است. به مرور امکانات جذابی به بله اضافه خواهد شد.

یک پیام رسان قدرتمند برای ارتباطی راحت و لذت بخش همراه با قابلیتهای مختلف ارتباطی مانند گفتگوی فردی، گفتگوی گروهی، ایجاد کانال، ایجاد و ارسال استیکر، دستیارهای هوشمند(بات) و کانالهای رسمی

سریع، لذت‌بخش و امن با دوستان از هر کجای دنیا : سریع، لذت‌بخش و امن با دوستان از هر کجای دنیا

با راهکارهای ساده و متنوع ایجاد ارتباط تعاملی فردی و گروهی : با استفاده از کانالها، گروه‌ها و صفحات شخصی و تجاری، بله به شما کمک می‌کند کانال‌ها و گروه‌های دلخواهتان را تشکیل دهید و از ارتباط با مخاطبانتان لذت ببرید. در بله می‌توانید صفحات رسمی برای خود یا کسب و کارتان بسازید و بی‌واسطه با طرفدارانتان در ارتباط باشید.

برای کمک به خودکارسازی فعالیتها : با ایجاد دستیارهای هوشمند برای تسهیل و خودکارسازی فرایندها می¬توانید بسیاری از فعالیتها را در مقیاس بالا بدون نیروی انسانی و با کیفیت مطلوب به انجام برسانید. این کار با استفاده از پلتفرم بات در بله انجام می پذیرد.

مستندات، تصاویر و فایل‌های ویدیویی به صورت سریع و راحت : بله امکان ارسال فایل متنی، عکس و فیلم تا حجم یک گیگابایت برای هر فایل را فراهم کرده است.

فایل‌ها در ابر بله با دسترسی از هر مکان در هر زمان : با ذخیره فایل‌هایتان در بله می‌توانید در هر زمان و هر مکان و با هر وسیله ارتباطی متصل به اینترنت به آسانی و با سرعت به آنها دسترسی داشته باشید.

برای دانلود میتوانید به وب سایت بله مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *