د. تیر ۱۰ام, ۱۳۹۸

اینستاگرام اسکرین شات از استوری را گزارش نمی دهد؛ سیاست اینستاگرام تغییر کرد

۱ min read
اینستاگرام اسکرین شات از استوری را گزارش نمی دهد؛ سیاست اینستاگرام تغییر کرد
5 (100%) 2 vote[s]

اخبار فناوری اطلاعات تاچ نت – هنگامی که اینستاگرام فعالیت خود را شروع کرد تنها یک اپ ساده برای اعمال فیلترهای مختلف روی تصاویر بود اما اکنون به یک شبکه‌ی اجتماعی بزرگ و ویرایشگر تصاویر حرفه‌ای تبدیل شده است و قابلیت های فراوان دیگری نیز به آن نظبر استوری افزوده شده است.

به نظر می رسد که سیاست اینستاگرام تغییر کرده باشد. این شبکه اجتماعی از این پس گرفتن اسکرین شات از استوری را گزارش نمی دهد.

پیش از این اگر از استوری‌ها اسکرین‌شات گرفته می شد، کاربری که استوری گذاشته بود متوجه می گشت اما اطلاعات جدیدی منتشر شده که نشان می دهد اینستاگرام دیگر از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کند.

سیاست اینستاگرام در گرفتن اسکرین شات از استوری

اسکرین شات از استوری
اسکرین شات از استوری

اسنپ چت قابلیت ارسال گزارش هنگام گرفتن اسکرین شات از محتویات را در ابتدا معرفی کرد. اما اینستاگرام به نظر می رسد که قصد دارد این قابلیت را کنار بگذارد. البته در شبکه اجتماعی اینستاگرام ترفندهایی برای دور زدن این سیستم وجود داشت و کاربران نمی توانستند متوجه گرفتن اسکرین شات شوند.

قابلیت جدید دیگری که اینستاگرام معرفی کرده قابلیت میوت (Mute)  است. با استفاده از این ویژگی می توان کاری کرد که استوری‌ها و پست‌های تایم‌لاین یک کاربر برای شما نشان داده نشود و بی صدا گردند. برای اینکه از این قابلیت استفاده کرد، باید بعد از ورود به هر حساب کاربری، روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کرد و گزینه Mute را انتخاب نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *