د. تیر ۱۰ام, ۱۳۹۸

بالاخره آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 در دسترس همه کاربران قرار گرفت

۱ min read
بالاخره آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 در دسترس همه کاربران قرار گرفت
5 (100%) 3 vote[s]

اخبار فناوری اطلاعات تاچ نت – پس از ماه ها تاخیر و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات، بالاخره مایکروسافت موفق شد که آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 را بدون مشکل برای همه کامپیوترهای شخصی فراهم کند.

آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10
آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10

زمانی که آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 منتشر شد، تعداد زیادی از کاربران متوجه شدند که برخی از فایل‌های آن‌ها به کلی پاک شده است. همین مسئله باعث شد تا مایکروسافت عرضه این آپدیت را به تعویق بیاندازد.

پس از رفع این باگ، مشکلات دیگری همچون ناسازگاری این آپدیت با برخی نرم افزارها یا درایورها، ناسازگاری با icloud، برخی VPNها و نرم افزار Trend Micro و… به وجود آمد که بار دیگر مایکروسافت را برای عرضه آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 دچار مشکل کرد.

حالا به نظر می‌رسد که بالاخره مایکروسافت موفق شده است همه این ایرادات را برطرف کرده و آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 را در دسترس همه کاربران قرار دهد.

در حال حاضر این سیستم عامل روی بیش از هفتصد میلیون کامپیوتر فعال است بنابراین با انواع مختلف سخت افزار، درایور و نرم افزار کار می‌کند اما تست عملکرد آن مشکل است. بنابراین بی‌شک مایکروسافت برای رفع باگ‌هایی که در آپدیت اخیر ویندوز 10 وجود داشته است مدت‌ها وقت صرف کرده است.

مطلب مرتبطپ: آموزش غیر فعال کردن آپدیت ویندوز ۱۰

اگرچه به تازگی مایکروسافت موفق شده است آپدیت اکتبر ویندوز 10 را منتشر کند اما گویا در حال برنامه‌ریزی برای بهبود کیفیت ویندوز 10 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *