د. تیر ۱۰ام, ۱۳۹۸

آغاز اجرای طرح رجیستری موبایل های نوکیا و هواوی از شنبه

۱ min read
آغاز اجرای طرح رجیستری موبایل های نوکیا و هواوی از شنبه
4.3 (86.67%) 3 vote[s]

آغاز رجیستری نوکیا و هواوی از شنبه؛ ادامه طرح رجیستری موبایل

رجیستری نوکیا و رجیستری هواوی از شنبه ۱۹ اسفند ماه آغاز می شود. این دو برند نیز در لیست گوشی های مشمول این طرح قرار خواهند گرفت.

به گزارش تاچ نت، قرار است در ادامه اجرای طرح ثبت و شناسه دار کردن گوشی های تلفن همراه وارداتی در کشور، رجیستری نوکیا و رجیستری هواوی نیز از روز شنبه ۱۹ اسفند ماه آغاز گردد. از این تاریخ به بعد خریداران باید از صحت و اصالت گوشی خریداری  شده مطمئن شوند. همچنین لازم به ذکر است که خریداران باید مطابق با دستورالعمل رجیستری نسبت به فعال سازی و ثبت گوشی خود در شبکه ارتباطی کشور اقدام نمایند.

آغاز رجیستری نوکیا و رجیستری هواوی از ۱۹ اسفند

اجرای طرح رجیستری نوکیا و رجیستری هواوی
اجرای طرح رجیستری نوکیا و رجیستری هواوی

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اعلام کرد که  دارندگان گوشی های نوکیا و هوآوی تا پایان ساعت ۲۴ روز ۱۸ اسفند ماه مشمول اجرای این طرح نمی شوند و گوشی آنها حتی بدون ثبت شناسه در شبکه ارتباطی کشور سرویس می گیرد اما از بامداد روز ۱۹ اسفند ماه رجیستری نوکیا و هواوی آغاز خواهد شد. بنابراین ثبت شناسه این مدل ها ضروری است در غیر این صورت پس از یک ماه از زمان اعلام شده سرویس دهی این گوشی ها قطع خواهد شد.

تاکنون مدل های مختلف تلفن همراه مانند، آیفون، موتورلا، گوگل پیکسل، بلک بری و ال جی مشمول طرح رجیستری دشه اند و رجیستری نوکیا و هواوی نیز آغاز شده و این گوشی ها نیز مشمول این طرح خواهند شد. براساس آخرین آمار منتشر شده از سوی رگولاتوری، تاکنون حدود ۵۰ هزار گوشی در راستای اجرای طرح رجیستری قطع شده اند. لازم به ذکر است که از ۲۶ اسفند ماه دو برند سونی و تکنو نیز مشمول این طرح خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *